36 yaşına kadar vermediği bekaretini açık arttırmayla sattı! İşte fiyat!

Son zamanlarda bekaretini internet üzerinden satışa çıkarma meselesi adeta moda oldu. Bu modaya uyan son isim ise Almanya’da yaşayan Mandy isimli bir kadın oldu. Mandy’yi diğerlerinden ayıran ise 36 yaşına gelmiş olmasına karşın henüz kimseyle sevişmemiş olması. Zira benzer şekilde bekaretini satanların çoğu 20’li yaşlarının başında oluyor. Bu kadın ise 36 yaşına gelmesine karşın daha kimseyle beraber olmadığını söylüyor ve bu durum da elbette onu daha özel kılıyor.

36 yaşına kadar vermediği bekaretini açık arttırmayla sattı!

Mandy’ye en fazla gelen soru ise şimdiye kadar doğru zamanı beklemiş olmasına karşın şuan bekaretini neden para karşılığı verdiği yönünde. Kadın ise bu duruma şöyle bir cevap vermiş: “Kumar gibi. Ne zaman durman gerektiğini bilmek zorundasın. Yıllardır kendime bir sonraki yıl doğru erkekle tanışacağımı ve beklemek zorunda olduğumu söyledim. Bekledikçe yıllar geçecekti ve ben zaman kaybedecektim. Doğru olanı yaptığımı düşünüyorum.

İlişki karşılığında 250 bin euro kazanan kadın, buna rağmen hala hayallerindeki erkekle tanışmayı umduğunu ifade ediyor. Ayrıca arkadaşlarının sevdiği kişilerle beraber olmasına karşın terk edildiklerini söyleyen Mandy, “Eğer 36 yaşımda ailem benim yetişkin olduğumu fark etmeyip kararlarıma saygı göstermeseydi bu hayal kırıklığı olurdu. Arkadaşlarım ise yaptığıma gıpta ile bakıyorlar. Bekaretlerini kaybettikleri erkekler onlara bu kadar para vermek yerine terk ettiler. ifadelerini kullanıyor.

Mandy kazandığı paranın 50 bin eurosunu ise aracı site Cinderella Escorts sitesine bırakacak. Eylül ayıda 58 yaşındaki bir adamla beraber olacak kadın, 36 yaşında hala bakire olmanın normal olmadığını ancak kendisini değerli yapan şeyin de bu olduğunu söylüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x